Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od maja do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.

Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.

Stanowisko

Kierowca meleksa

Miejsce pracy

Sianożęty, Zachodniopomorskie

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł/mies. brutto

Wymiar pracy

Dodatkowa / sezonowa

Zakres obowiązków

  • Przewóz klientów między dwoma obiektami Collins Resorts w Sianożętach
  • Rozwożenie posiłków między Resortami
  • Pomoc w obsłudze przyjazdów i wyjazdów gości
  • Współpraca z innymi działami Resortu
  • Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek Resortu
  • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie relacji z gośćmi

Oferujemy

  • Rozpoczęcie pracy w maju
  • Możliwość dostosowania grafiku czasu pracy do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjną premię za zrealizowaną umowę
  • Szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy
  • Zakwaterowanie lub dodatek na paliwo za dojazdy
  • Pyszne lunche przygotowane w naszym Bistro Mañana

Wymagania

  • Prawo jazdy Kat. B
  • Zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy resortu wakacyjnego
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Mile widziana znajomość języków obcych