Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od maja do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.

Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.

Stanowisko

Pracownik porządkowy

Miejsce pracy

Sianożęty, Zachodniopomorskie

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł/mies. brutto

Wymiar pracy

Dodatkowa / sezonowa

Poszukujemy pracownika porządkowego od zaraz do końca października.

Zakres obowiązków

  • Koszenie trawy i mycie grilli
  • Mycie kostki karcherem i zamiatanie chodnika
  • Dbałość o poprawną segregację śmieci na terenie Collins Resorts
  • Rozkładanie parawanów i sprzętu sportowego na plaży
  • Współpraca z innymi działami Resortu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Resortu

Oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy
  • Atrakcyjną premię za zrealizowaną umowę,
  • Zakwaterowanie lub dodatek za dojazdy
  • Codzienne pyszne lunche przygotowywane w naszym Bistro Mañana.

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Brak nałogów uniemożliwiających pracę