Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od maja do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.

Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.

Stanowisko

Recepcjonista Hotelowy

Miejsce pracy

Sianożęty, Zachodniopomorskie

Wynagrodzenie

4500-6000zł miesięcznie / brutto
(bez doświadczenia)

6000-7000zł miesięcznie / brutto
(z doświadczeniem)

Wymiar pracy

Dodatkowa / sezonowa

PRACA SEZONOWA od Maja do Września, (bez zmian nocnych – recepcja czynna jedynie w ciągu dnia).

Zakres obowiązków

  • Dbanie o przestrzeganie standardów marki, procedur związanych z obsługą gości.
  • Monitorowanie procesu związanego z pobytem Gości w Resorcie: rezerwacje, przyjazdy/wyjazdy, pobyty w resorcie, fakturowanie i rozliczanie płatności.
  • Podejmowanie efektywnego działania na rzecz zwiększenia sprzedaży, optymalizowanie miejsc oraz średniej ceny.
  • Angażowanie się w proces sprzedaży produktów resortu, posiadanie wiedzy dotyczącej sytuacji i pozycji podobnych obiektów na rynku, regularne monitorowanie działań konkurencji.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnienie dobrej atmosfery w pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wysokie wynagrodzenie + dodatkowe premie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Podczas pracy w sezonie oferujemy zakwaterowanie oraz codzienne pyszne lunche przygotowywane w naszym Bistro Mañana.
  • Oferujemy Umowę zlecenie.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub w obsłudze klienta mile widziane.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.