Wakacje to czas, na który czekamy wszyscy z niecierpliwością, prawda? Dlatego dziś chcemy Wam przedstawić odpowiedź na pytanie, gdzie spędzić wakacje w Polsce - NASZ RESORT.

Zamieszkaj w jednym z naszych pięknych drewnianych domków urządzonych w Skandynawskim stylu. Posiadamy domki mniejsze do 4 lub 5 osób oraz większe dedykowane dla 6 do 8 osób.

W naszym Resorcie oderwiesz się od codzienności i zanurzysz w pięknej przyrodzie. Pomogą Wam w tym nasze piękne zielone tereny oraz szeroka, piaszczysta plaża oddalona tylko o 15 m od Twojego domku! Mamy jeszcze inne atrakcje takie jak: aquapark z mega zjeżdżalnią, stół do pingponga, dwa kryte kids cluby dla Twoich pociech oraz 8 godzin CODZIENNYCH animacji. Natomiast jeśli jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze to niczym się nie martw posiadamy rowery dla naszych gości, a promenada, która jest położona wzdłuż naszych ośrodków pomoże Ci się szybko przemieścić z miejsca na miejsce. 

Dodatkowo trzeba wspomnieć, że na terenie jednego z naszych Resortów mamy najlepsze Bistro na mapie Sianożęt - Bistro Mañana. 

Czy to nie brzmi jak raj na ziemi? Nasz Resort to miejsce, gdzie marzenia o idealnych wakacjach stają się rzeczywistością, a Ty wypoczniesz jak nigdzie indziej. 

Zapraszamy Cię serdecznie, byś mógł doświadczyć tego wszystkiego osobiście i stworzyć wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze. W Collins Resorts czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami.  

Zarezerwuj wypoczynek

Dyżury telefoniczne  Pn – Pt 9:00-17:00

Sianożęty, ul. Sztormowa 1

Sianożęty, ul. Środkowa 2

Sianożęty
Toruń
3.4h, 260km
Gdańsk
2.6h, 230km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6.5h, 540km
Szczecin
1.3h, 146km
Wrocław
5h, 520km
Białystok
7.2h, 620km
Łódź
5.3h, 470km
Ustronie M.
3 km
Kołobrzeg
11 km
Koszalin
33 km
Słupsk
100 km
© 2024
Collins Resorts