Wakacje nad morzem to czas, który każda rodzina chce spędzić razem, ciesząc się słońcem, plażą i morską bryzą. Jednak podróżowanie z dziećmi może być wyzwaniem, szczególnie jeśli chcecie wybrać się na relaksujący wypoczynek, a jednocześnie zagwarantować dzieciom pełen zakres atrakcji i zabawy. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które sprawi, że rodzice będą mogli odpocząć, a dzieci przeżyją niesamowite przygody -  przedstawiamy Wam Collins Resorts!

RAZEM, ALE OSOBNO:  Jednym z głównych wyzwań podróżowania z dziećmi jest zapewnienie im rozrywki i zabawy, która pozwoli rodzicom na chwilę wytchnienia. Collins Resorts rozwiązuje ten problem, oferując atrakcje dla dzieci na najwyższym poziomie. W naszym ośrodku każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Nasz zespół wykwalifikowanych animatorów organizuje codzienne 8-godzinne programy animacji, podczas których najmłodsi goście mogą bawić się, uczyć nowych rzeczy i spędzać czas z rówieśnikami. Dla dzieci przygotowaliśmy różnorodne zajęcia, w tym gry na świeżym powietrzu, konkursy plastyczne, mini-dyskoteki, i wiele innych atrakcji. Podczas animacji dzieci mają szansę zdobywać nowe przyjaźnie, rozwijać swoje talenty i przede wszystkim dobrze się bawić.

SPOKOJNY CZAS DLA RODZICÓW: Podczas gdy dzieci biorą udział w animacjach, rodzice mają czas na relaks i korzystanie z innych atrakcji w Collins Resorts lub po prostu na leniwe opalanie się na plaży. Nasze Resorty znajdują się tylko kilka kroków od plaży, więc nie będziesz daleko od swojego dziecka!

WSPÓLNE RODZINNE CHWILE: Naszym celem jest zapewnienie rodzinom wspaniałych wspólnych chwil, a jednocześnie umożliwienie każdemu członkowi rodziny relaksu i zabawy w swoim tempie. Dzięki animacjom dla dzieci w Collins Resorts, rodzice mogą cieszyć się spokojnym czasem na plaży, eksplorować okoliczne atrakcje lub po prostu zrelaksować się na tarasie czy ogródku. 

Wakacje nad morzem z dziećmi nie muszą być trudne ani stresujące. Collins Resorts daje rodzicom szansę na zasłużony odpoczynek, a jednocześnie zapewnia dzieciom pełną gamę atrakcji i zabawy. Dzięki nam każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie i spędzi wakacje w sposób, który dostarczy niezapomnianych wspomnień. Odkryj z nami, że wypoczynek nad morzem może być zarówno przyjemny, jak i pełen radości dla całej rodziny.

Zarezerwuj wypoczynek

Dyżury telefoniczne  Pn – Pt 9:00-17:00

Sianożęty, Sztormowa 1
603 828 282

Sianożęty, Środkowa 2
883 665 544

Pytania dotyczące istniejących rezerwacji

570 55 44 00

Sianożęty
Toruń
3.4h, 260km
Gdańsk
2.6h, 230km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6.5h, 540km
Szczecin
1.3h, 146km
Wrocław
5h, 520km
Białystok
7.2h, 620km
Łódź
5.3h, 470km
Ustronie M.
3 km
Kołobrzeg
11 km
Koszalin
33 km
Słupsk
100 km