Pierwsze wakacje z niemowlakiem to wyjątkowy moment w życiu każdej rodziny. Wybór miejsca, gdzie można spędzić czas z maluchem jest kluczowy, Jednym z najpopularniejszych pomysłów na udane wakacje z niemowlakiem jest wyjazd nad morze. Jednak, aby podróż była komfortowa i bezpieczna, warto odpowiednio się przygotować. Oto kilka porad na udane pierwsze wakacje z niemowlakiem. 

  1. Wybór odpowiedniego miejsca: Wybór odpowiedniego miejsca na wakacje z niemowlakiem jest kluczowy. Sianożęty to idealna opcja dla rodziców z dziećmi. Ta nadmorska miejscowość oferuje spokojne plaże, piękne widoki i wiele udogodnień przyjaznych rodzinom z dziećmi. 
  2. Przygotowanie się do podróży: Przygotowanie do podróży z niemowlakiem wymaga pewnych dodatkowych kroków. Upewnij się, że masz wszystkie niezbędne dokumenty, jak książeczka zdrowia dziecka. Nie martwa się jeżeli czegoś zapomnisz! W Sianożętach jest mnóstwo sklepów gdzie możesz zaopatrzyć się w niezbędne ubranka, pieluchy lub mleko.
  3. Wygodny środek transportu: Bezpieczny i wygodny środek transportu jest kluczowy podczas podróży z niemowlakiem. Bez względu na to, czy podróżujesz samochodem, pociągiem lub samolotem, upewnij się, że masz wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak fotelik samochodowy lub nosidło.
  4. Zakwaterowanie przyjazne rodzinom: Wybierając się na wakacje z niemowlakiem, zwróć uwagę na zakwaterowanie. W Sianożętach, znajdziesz wiele miejsc noclegowych przyjaznych rodzinom, Nasze Resorty oferują udogodnienia, takie jak bramki na schody, wanienka, krzesełko do karmienia, podeścik oraz możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego.
  5. Chronienie przed słońcem: Niemowlaki są szczególnie wrażliwe na słońce, więc pamiętaj o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej. Zabierz ze sobą krem do opalania o wysokim SPF, kapelusz, okulary przeciwsłoneczne i lekkie ubrania chroniące skórę.  
  6. Plan aktywności: Wyjazd z niemowlakiem wcale nie musi ograniczać poziomu aktywności! Szczególnie polecamy spacery brzegiem morza, pikniki, chlupanie się w morskiej wodzie lub w cieplutkiej wodzie w naszym Aquaparku!
  7. Odpoczynek i cierpliwość: Podróżowanie z niemowlakiem może być wyzwaniem, więc daj sobie i swojemu dziecku czas na odpoczynek i dostosowanie się do nowego otoczenia. 

Podsumowując, pierwsze wakacje z niemowlakiem nad morzem to wyjątkowy czas. Wybór odpowiedniego miejsca, odpowiednie przygotowanie i wygoda podczas podróży to bardzo ważna kwestia. Nasz  Collins Resorts w Sianożętach to doskonała opcja dla rodzin z dziećmi. Spędźcie razem z nami niezapomniane wakacje nad Bałtykiem. 

Zarezerwuj wypoczynek

Dyżury telefoniczne  Pn – Pt 9:00-17:00

Sianożęty, Sztormowa 1
603 828 282

Sianożęty, Środkowa 2
883 665 544

Pytania dotyczące istniejących rezerwacji

570 55 44 00

Sianożęty
Toruń
3.4h, 260km
Gdańsk
2.6h, 230km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6.5h, 540km
Szczecin
1.3h, 146km
Wrocław
5h, 520km
Białystok
7.2h, 620km
Łódź
5.3h, 470km
Ustronie M.
3 km
Kołobrzeg
11 km
Koszalin
33 km
Słupsk
100 km