Wakacje to czas, który często wiąże się z przygodami i wyjątkowymi przeżyciami, a dla wielu z nas jest on niekompletny, bo bez naszych wiernych przyjaciół. W Collins Resorts rozumiemy, że pupile to część rodziny, dlatego dumnie mówimy o tym, że jesteśmy pet- friendly!  Oznacza to, że wakacje z psem w naszym Resorcie  są nie tylko  możliwe, ale także przyjemne i wygodne. 

Jesteśmy zdania, że każdy zasługuje na wyjątkowe wakacje, a to obejmuje wszystkich członków rodziny, tych futerkowych również! :D 

Nasze przestronne domki, są przystosowane do wakacji z psiakiem.. Każdy domek jest oddzielony płotkiem dzięki czemu możecie Państwo zachować prywatność oraz bezpieczeństwo.     

Nasz Resorts znajduje się tuż przy promenadzie, 15 m od piaszczystej plaży. To doskonałe miejsce do długich spacerów z psem i spędzenia wspólnego czasu na świeżym powietrzu. 

Jeśli zastanawiasz się, czy wakacje z psem to dobry pomysł, zapewniamy, że tak! 

Collins Resorts to idealne  miejsce dla Ciebie, Twojej rodziny oraz Twojego pupila. Nie wahaj się - wybierz nas! Przekonaj się, że spędzenie czasu z psem na wakacjach może być przyjemne. 

Zapraszamy Ciebie i Twojego pupila do wspólnej przygody!  

Zarezerwuj wypoczynek

Dyżury telefoniczne  Pn – Pt 9:00-17:00

Sianożęty, ul. Sztormowa 1

Sianożęty, ul. Środkowa 2

Sianożęty
Toruń
3.4h, 260km
Gdańsk
2.6h, 230km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6.5h, 540km
Szczecin
1.3h, 146km
Wrocław
5h, 520km
Białystok
7.2h, 620km
Łódź
5.3h, 470km
Ustronie M.
3 km
Kołobrzeg
11 km
Koszalin
33 km
Słupsk
100 km
© 2024
Collins Resorts