Wakacje to czas, który chcielibyśmy spędzać w pełni relaksująco, bez zbędnych zmartwień i kompromisów. W Collins Resorts doskonale rozumiemy potrzeby naszych Gości, dlatego prezentujemy nasz koncept - Kartę Mañana!

Karta Mañana: wygoda i oszczędność: Karta Mañana to projekt, który umożliwia naszym Gościom korzystanie z pełnego menu à la carte w naszym Bistro z atrakcyjnym rabatem -10%. To nie tylko wygodne, ale także opłacalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wybór i jakość jedzenia.

Bez kompromisów w wyborze: Każdy z nas ma odmienne upodobania kulinarne, dlatego też chcielibyśmy, abyście mogli cieszyć się potrawami, które Was naprawdę kuszą. Dzięki Karcie Mañana macie pełną kontrolę nad swoimi posiłkami. Wybieracie, co chcecie zjeść i na co macie ochotę. 

Najlepsze ceny, najlepszy wybór: Z Karta Mañana otrzymujecie nie tylko ogromny wybór, ale także najlepsze i najkorzystniejsze ceny. -10% na całe menu à la carte to gwarancja oszczędności, które pozwolą Wam cieszyć się wakacjami jeszcze bardziej

Doładuj kartę wybraną kwotą: Dodatkową zaletą Karty Mañana jest możliwość doładowania jej na kwotę odpowiadającą Waszym potrzebom. Możesz dostosować Kartę Mañana pod swój własny budżet i doładować ją jeden raz podczas pobytu.

Jak korzystać z karty Mañana? Korzystanie z Karty Mañana to proste i wygodne rozwiązanie. Po prostu zarezerwuj swój pobyt w Collins Resorts z opcją Karty Mañana i odbierz ją po przyjeździe. Pamiętaj, że możesz wykupić KARTĘ MAÑANA maksymalnie do 2 dni przed planowym przyjazdem. Następnie wybieraj dania, które Cię kuszą, i ciesz się wyjątkowym smakiem w naszym Bistro.

Wakacje nad morzem to nie tylko plaża i słońce. To także wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Z Karta Mañana w Collins Resorts możecie odkrywać nowe smaki i delektować się posiłkami z wyjątkowym rabatem. Nie rezygnujcie z wyboru i jakości - to Twoje wakacje, więc zasługujesz na to, co najlepsze!

Czekamy na Ciebie w Collins Resorts!

Zarezerwuj wypoczynek

Dyżury telefoniczne  Pn – Pt 9:00-17:00

Sianożęty, Sztormowa 1
603 828 282

Sianożęty, Środkowa 2
883 665 544

Pytania dotyczące istniejących rezerwacji

570 55 44 00

Sianożęty
Toruń
3.4h, 260km
Gdańsk
2.6h, 230km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6.5h, 540km
Szczecin
1.3h, 146km
Wrocław
5h, 520km
Białystok
7.2h, 620km
Łódź
5.3h, 470km
Ustronie M.
3 km
Kołobrzeg
11 km
Koszalin
33 km
Słupsk
100 km