Wakacje to czas, który chcielibyśmy spędzać w pełni relaksująco, bez zbędnych zmartwień i kompromisów. W Collins Resorts doskonale rozumiemy potrzeby naszych Gości, dlatego prezentujemy nasz koncept - Kartę Mañana!

Karta Mañana: wygoda i oszczędność: Karta Mañana to projekt, który umożliwia naszym Gościom korzystanie z pełnego menu à la carte w naszym Bistro z atrakcyjnym rabatem -10%. To nie tylko wygodne, ale także opłacalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wybór i jakość jedzenia.

Bez kompromisów w wyborze: Każdy z nas ma odmienne upodobania kulinarne, dlatego też chcielibyśmy, abyście mogli cieszyć się potrawami, które Was naprawdę kuszą. Dzięki Karcie Mañana macie pełną kontrolę nad swoimi posiłkami. Wybieracie, co chcecie zjeść i na co macie ochotę. 

Najlepsze ceny, najlepszy wybór: Z Karta Mañana otrzymujecie nie tylko ogromny wybór, ale także najlepsze i najkorzystniejsze ceny. -10% na całe menu à la carte to gwarancja oszczędności, które pozwolą Wam cieszyć się wakacjami jeszcze bardziej

Doładuj kartę wybraną kwotą: Dodatkową zaletą Karty Mañana jest możliwość doładowania jej na kwotę odpowiadającą Waszym potrzebom. Możesz dostosować Kartę Mañana pod swój własny budżet i doładować ją jeden raz podczas pobytu.

Jak korzystać z karty Mañana? Korzystanie z Karty Mañana to proste i wygodne rozwiązanie. Po prostu zarezerwuj swój pobyt w Collins Resorts z opcją Karty Mañana i odbierz ją po przyjeździe. Pamiętaj, że możesz wykupić KARTĘ MAÑANA maksymalnie do 2 dni przed planowym przyjazdem. Następnie wybieraj dania, które Cię kuszą, i ciesz się wyjątkowym smakiem w naszym Bistro.

Wakacje nad morzem to nie tylko plaża i słońce. To także wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Z Karta Mañana w Collins Resorts możecie odkrywać nowe smaki i delektować się posiłkami z wyjątkowym rabatem. Nie rezygnujcie z wyboru i jakości - to Twoje wakacje, więc zasługujesz na to, co najlepsze!

Czekamy na Ciebie w Collins Resorts!

Zarezerwuj wypoczynek

Dyżury telefoniczne  Pn – Pt 9:00-17:00

Sianożęty, ul. Sztormowa 1

Sianożęty, ul. Środkowa 2

Sianożęty
Toruń
3.4h, 260km
Gdańsk
2.6h, 230km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6.5h, 540km
Szczecin
1.3h, 146km
Wrocław
5h, 520km
Białystok
7.2h, 620km
Łódź
5.3h, 470km
Ustronie M.
3 km
Kołobrzeg
11 km
Koszalin
33 km
Słupsk
100 km
© 2024
Collins Resorts